ElizaBell.com.tr  olarak biz,  özgün tasarımları ve hayatınıza değer katacak farklı ürünleri, güvenli ve kullanıcı dostu bir ortamda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunan  bir e-ticaret platformuyuz. Temel ilkemiz olan "%100 müşteri memnuniyeti' ni tavizsiz sürdürerek siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimize inanıyoruz. :) 

Geçmiş

Ne Zaman , Nerede ?    ElizaBell.com.tr    olarak 2015 Ocak ayında ilk online mağazamızı ve internet sitemizi açarak İstanbul sultangazi de ' kurulduk. 2015 Kasım ayı ile birlikte Türkiye 'nin önde gelen online pazarlarında yerimizi aldık. 2015 Aralık ayında aynı gün ücretsiz kargo sistemi ile Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermeye başladık.

Bugün

%100 Müşteri Memnuniyeti

 

ElizaBell.com.tr  olarak her gün büyümeye, yeni ve mutlu müşteriler kazanmaya devam ediyoruz. ElizaBell.com.tr   alışveriş yapan müşterilerimizin %80'i tekrar ElizaBell.com.tr  'i tercih ediyor. Her gün sosyal medya ağlarımızdan on binlerce müşterimize ulaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak en öncelikli hedefimiz ,

ElizaBell.com.tr   Nasıl Takip Edebilirsiniz ?

ElizaBell.com.tr  i kendi internet sitemiz Türkiye'nin önde gelen online pazarlarından da ulaşabilirsiniz. Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilir, takip edebilir ayrıca 0542 390 80 80  numaralı çağrı merkezimizden bizlere mesai saatleri içinde ulaşabilir, ElizaBell.com.tr   üzerinden görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR